E Diel, 07 Shkurt, 2016
image image image image
Per Nje Lekure Te Bute... Per Nje Lekure Te Bute, Te Lemuar, Te Bardhe dhe Pa Pucra Kompakte, e bute, e lemuar, pa rrudha, e bardhe, me shkelqim dhe pa pucrra. Ja miqte e lekures, te cilet na ndihmojne te dukemi me te bukur dhe te rinj: shalqiri, pjepri, kosi, bajamet, por edhe cokollata e zeze.
Shkencetaret zbulojne kodin e SIDES Shkencetaret zbulojne kodin e SIDES Shkencetaret ne Shtetet e Bashkuara kane zbuluar strukturen e pergjithshme te HIV-it ...
Shenjat dhe parandalimi i gripit te derrave. H1N1 Ndersa virusi shkakton shperthime te rregullta ne derra, njerezit zakonisht nuk jane te prekur nga gripi derrit, pervec rasteve kur
Ushqimi dhe Shendeti Hipokrati nje here tha: "Le te jete ushqimi yt, mjekesi dhe mjekesia jote le te jete ushqim," dhe tani mjeket besojne se  

Statistike

Shikimet e permbajtjes : 1196800

Migrena

Nese vuani nga dhimbje te shpeshta koke apo migreneEkspertet te shendeti.info kane mbledhur informata per llojet e ndryshme te dhimbjeve te kokes per t'ju ndihmuar te gjeni pergjigje ne lidhje me ate qe ju shqeteson si: dhimbje koke, simptoma, shkaqet, analiza, dhe trajtimet. " research.
image

Sëmundjet e Zemres

Ketu do te gjeni lidhje per semundje zemre shkaqe, simptoma, analiza, trajtime, mbeshtetje, dhe me shume. Lexo te Plote | video Video
image

ADHD Te Fëmijët

Nje mjeku i cili mund te beje diagnoze ADHD me ndihmen e udhezimeve standarte. Diagnoza e ADHD i perfshin mbledhjen e informatave nga disa burime, duke perfshire shkolla, caregivers, dhe prinderit. Lexo te Plote | video Video
image

Ftohje & Grip

Ju do te gjeni informacione me te fundit ne te perbashket ftohte - simptomeve, parandalimin, trajtimin, dhe madje edhe mjetet juridike ne shtepi. Lexo te Plote | video Video
image

Depresioni

Depresioni - shkaqet, simptomat, diagnozimi, trajtimi, dhe komplikime te tilla si perceptimi, problemet seksuale.. Lexo te Plote | video Video

 
Albanian-AL

Sondazh

Cfare info ju intereson

Te Fundit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sponsore: Success Design Media Network | Lule dhe Dhurata