Sunday, 07 February, 2016

Kerko Postime

Re: shendeti.info: dhimbje kraharori ne anen e djathte poshte gjoksit

me ngriti ne krahe dhe me beri nje krak ne kraharor.kam dhimje nuk
kollitem dot.jam ferkuar me voltaren dhe qep me krip.po nuk ndjej
permisim .eshte keputje mishi apo thyerje
me se te ferkohem


16 Komente

 1. Comments  brunilda   |  Friday, 23 April 2010 at 10:21 pm

  Pershendetje, doja te dija se cfare jane pllakezat e gjakut, sa te rrezikshme jane ato dhe si mund te kurohen? Faleminderit dhe urime per kete nisme qe keni marre.

 2. Comments  ida   |  Monday, 10 January 2011 at 1:18 pm

  Pershendetje,ju pergezoj per nismen qe keni mare e dhe ju uroj suksese.doja te dija dhimbja e gjoksit te djathte ne pjesen e siperme ,mund te jete e rrezikshme.Dhimbja nuk eshte e vazhdueshme.

 3. Comments  uli   |  Sunday, 26 June 2011 at 9:55 am

  - Pershendetje-
  Jam nji person nga Maedonia,dua tju shtroj nje pyetje><

  -Para disa vitesh kam pesuar nji aksident me veture dhe si pasoje (para 15-vitesh) ne fytyre me kane mbetur disa shenja.
  kerkoj nga ju te me tregoni se cilat jan klinikat ne tirane qe bejne operacione plastike pasi une nu i di,ju lutemi me shkruani ne e mail.
  Ju faleminderit.

 4. Comments  razi   |  Sunday, 24 July 2011 at 3:48 pm

  kam 10 dite qe kam nje dhimbje ne kraharor ose me sakte (poshte gjoksit te djathte shume here edhe ne mes gjokseve)njekohesisht edhe mbrapa ne shpatull ..jam e shqete
  suar nga dhimbjet e nga frika cfare kam ju lutem me tregoni cfare kam

  ju faleminderit

 5. Comments  culi   |  Saturday, 10 September 2011 at 11:18 pm

  Gjat ecjes me ngulm neper shkalle kame dhimbje gjoksi kam qene te mjeku kardiolog kam ber ergometrin mjeku me tha se nuk kame probleme me zemer dhe me ka shkruar diagnoze mialgji interkostale ju lutem me shkruani qka eshte mialgjia edhe a ka mundesi qe kjo diaagnoze te jete e sakte kur une kam dhimbje tipike te zemres pra gjate sforcimit neper shkalle dhe ne momentit qe une pushoj dhimja iken ju lutem me kthenoi nje pergjigje ne emailn tim

 6. Comments  remzi   |  Saturday, 07 April 2012 at 8:28 am

  pershendetje.

  deshta te beja nje pytje, NQS ka mundsi te pergjigjeni.

  semundja qe e kam i ka ni vjet qe e dhemb. dhe kjo esht ashti ne mes gjoksit… po spo di a eshte ndrydhje, apo diqka tjeter. se kom fleit permbys. se vetem kur e ndrdhi dhemb.. ose kur fleit permbys.
  se kom ban analaliza e fotografime te mushkrive te gjitha kan dal per mrekulli.

  kalofshi mir. Falemderit per mirkuptim.

 7. Comments  dritoni   |  Tuesday, 22 May 2012 at 11:01 am

  pershendetje
  ka qe nje jav kam dhimbje ne gjok nganjeher vetem ne anen e majt nganjeher vetem ne anen e djatht dhe sot po me gjemb ne tersi pjesa e siperme e gjoksit si dhe po kam djegesim ishe te mjeku bera fotografimin e mushkrive me dolen mire si dhe bera nje ekg edhe ajo me doli mire nese keni ndonje keshill
  faleminderit
  respekt

 8. Comments  dallandyshe   |  Wednesday, 04 July 2012 at 11:01 pm

  kam dhimbje ne mes te dy gjokseve dhe kur dal nga shpia qe vete ne dyqan skam dhimbje se eshte pjertaz por kur ngjitem lart kam dhimbje dhe me ka filluar dhe tensioni por nuk e kam dit qe kam pas tension te lart dhe kur me fillojne djerset kam tension te larte dhe dhimbja ne gjoks me fillon kur djersitem ose kur sforcohem ka te bej me zemren kjo gje ose me ngushtimin e venave te zemres dhe kur rri ulur ne qetesi skam dhimbje ju lutem me ndihmoni cfar mund te kem

 9. Comments  lirije   |  Wednesday, 19 December 2012 at 11:30 pm

  mua qe disa dite me dhemb krahu me therr etj

 10. Comments  lirije   |  Wednesday, 19 December 2012 at 11:31 pm

  mua qe disa dite me dhemb krahu i djatht

 11. Comments  Kana   |  Saturday, 06 April 2013 at 11:20 pm

  Pershendetje!
  Kam nje shqetesim, ndoshta eshte shume i vogel po ka kohe qe po me shoqeron. Kam dhimbje ne mes te gjojsit, me duket sikur esgte bere vrime dhe dhimja kalon deri ne shpine, ne diagonale, por me shum kam dhimbje kur levizi ose kur marr fryme thelle, cfare problemi mund te kem?

 12. Comments  lala   |  Saturday, 25 May 2013 at 9:21 am

  dje me ra nje shok ne kraharor dhe me dhemb cfaR DUHET TE BEJ

 13. Comments  Blerim   |  Sunday, 23 June 2013 at 6:40 pm

  Miredita

  Jam i merakosur per shkak se ndjej njelloj dhimbje jo te madhe por me shum si rendim ne anen e majt
  Te gjoksit e kisha edhe Disa dit marramendje.
  Une ushtroj kogja shum gym( tega) sje e kam punen kogja te rend
  a mund te jet nga mundimi i tepert e me duher te prishoj pak
  Apo mund te jet diqka serjoze

 14. Comments  alexis texas kung fu   |  Sunday, 04 January 2015 at 8:23 pm

  Thanks for finally talking about > shendeti.info < Loved it!

  Visit my webpage :: alexis
  texas kung fu

 15. Comments  diy heating pad   |  Monday, 02 March 2015 at 5:30 am

  Facial steam also encourages its treatment mask to penetrate deeply into the skin faster, saves time.
  Whatever the reason, it remains to be decided as the lawsuit progresses.
  Only work, there is cooperation and spend only 5 minutes or
  less you pull over to avoid your skin to promote.

 16. Comments  artur   |  Friday, 09 October 2015 at 3:52 pm

  jam nje qytetar nga durresi,40 vjec,kam nje dhimbje ne krahun e djatht.me duket sikur me dhemb mushkria ne pjesen e siperme djathtas.para 1 viti u vizitova ke doktori i mushkrive mora ilace dhe nuk me dhembi gati nje vit tani me filloj prap.meduket sikur kam nje plage brenda ne mushkri.cfare me keshilloni ju . flm

Pyet ose Pergjigju
*